Inga Design. Layouts. Advertorials. Watercolor cards  
 
Inga Design Online Shop Inga Design Pakalpojumi Inga Design Portfolio Inga Design Cenas Inga Design Uzņēmums Inga Design Sadarbība Inga Design Rekvizīti Inga Design Kontakti Inga Design. Designer. Services. Products. In English  
  Darbības paplašināšanai un jaunu kontaktu ieguvei, IK INGA DESIGN meklē sadarbības partnerus un individuālos uzņēmējus - tiešos pārdevējus un pakalpojumu pircējus Eiropā un ārpus tās robežām.
Ja esat dizaina kurators jeb Jūsu profesionālā sfēra ir dizaina mārketings un reklāma Latvijā un/vai ārpus tās robežām, un Jums ir interese darboties, lūdzu rakstiet uz info [at] inga-design.com
Shop Inga Design

Sekojiet līdzi INGA DESIGN:
pinterest.com/ingadesign/
www.facebook.com/INGADESIGNLATVIA

   
 
INGA DESIGN IK ir 2012. gadā dibināts mikrouzņēmums, kas veic dizaina un maketēšanas darbus, reāli darbojoties reklāmas un dizaina jomā jau vairāk nekā desmit gadus. INGA DESIGN ir dizaineres, Latvijas Mākslas Akadēmijas absolventes Ingas Ropšas, darbu zīmols.  
Tās ir zināšanas, prasme un pieredze, kas realizējas ikvienā klienta projektā. Sadarbības ietvaros ar klientu liela nozīme tiek pievērsta katra pasūtītāja vēlmju izprašanai, kas realizējas unikāla dizaina radīšanā.  
Tas ir uzņēmums, kas spēj piešķirt ar dizaina palīdzību tādu tēlu, ar kādu klients vēlas pozicionēt savu produktu vai servisu, pasūtījums var būt no konstruktīva minimālisma līdz pat sievišķīgai elegancei.  
Princips ir vienkāršs - radītajam dizainam jābūt unikālam, neaizmirstamam un viegli saprotamam. Neatkarīgi no Jūsu mērķiem, INGA DESIGN var Jums palīdzēt sasniegt iecerēto rezultātu.  
 
   
 
 
INGA DESIGN Individuālais komersants
Reģistrācijas nr. 40002165303
 
VISAS AUTORTIESĪBAS PATURĒTAS. 2002 - 2013